گردش و تفریح

مکان هایی پر نقش و نگار در سراسر جهان

در سراسر جهان چشم انداز ها و جاذبه های طبیعی بسیار زیادی وجود دارد که انسان واقعا از آن ها شگفت زده می شود، گاهی این آثار طبیعی زیبا به قدی چشم نواز هستند که هیچ انسانی حاضر نیست از دیدن آن ها دل بکند. با ما همراه باشید تا چند نمونه از آن ها را به شما معرفی کنیم.

دریاچه هلیر | استرالیا

دریاچه ای با رنگ صورتی که به خاطر املاح و نمک بسیار زیاد موجود در آن و نوعی جلبک که در آن زندگی می کند به این رنگ است.

غار مرمر | شیلی

رنگ این غار زیبا به خاطر رنگ آب جاری در آن متغیر است. در لبه های غار انحناهای زیبایی وجود دارد که مانند آینه عمل کرده و رنگ آب را بازتاب می کند.

مزارع لاله | هلند

هلند بهشت دوست داران گل و گیاه است. با فرارسیدن فصل بهار مزارع لاله در این کشور در ردیف هایی با رنگ های متفاوت خودنمایی می کنند و چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کنند.

غارهای کریستالی | ایسلند

این غار در دل یک یخبندان بسیار بزرگ قرار دارد و به همین دلیل دائما درحال تغییر است و برای اینکه یک سفر مطمئن و امن داشته باشید به یک راهنمای خبره نیاز دارید.

صخره مرجانی | استرالیا

جهان زیر آب همانند خشکی دنیای زیبا و شگفت انگیز خود را دارد، حرکت دسته جمعی ماهیان رنگارنگ، ستاره های دریایی و … زیبایی فوق العاده ای به جهان زیرآب داده اند و هم چنین این صخره ی مرجانی بسیار بزرگ از این قاعده مستثنی نیست.

دریاچه ناترون | تانزانیا

این دریاچه از نمک و سودا به اصطلاح تشکیل شده است و گفته شده است که ph آب آن به حدی زیادست که هر چیزی را در خود می سوزاند، پس در عین زیبایی اش می تواند برای هر موجود زنده ای خطرناک باشد.

امواج کویوت بوتز | آریزونا

لندفرمهایی بی نظیر در شکل امواجی متلاطم. علاقمندان به ژئوتوریسم بازدید از این دره زیبا را فراموش نخواهند کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

علی هوشیاری پور

علاقه مند به یادگیری و اشتراک گذاری یادگیری ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن